Kniha návštěv

video 2017

Jirka Doležel | 14.09.2017

Ahoj, zdravím Cuprumáky. Brouzdám a objevil jsem video z Kuby 2017. Pěkná práce. Dokonce jsem se tam i našel :-) Tak ať vám to dál hraje! Někdy musím zajít. Doufám, že stále do Kotelny ve čtvrtky.

Re: video 2017

Pavel | 15.10.2017

Ahoj, čtvrtky se stále hraje v Kotelně, tak doraz.

Kuba 2014-díky za pěkný večer

Jirka Doležel | 12.04.2014

Za celou naši „skupinu“ - přišlo nás opravdu 13 - musím poděkovat za pěkný večer a zábavu. Bylo to super, všechny kapely hrály a zpívaly jak "za peníze" nebo spíš jako kdyby to mělo být naposledy a o život. Všichni se přitom bavili - fakt paráda. Tak to má být. Kousky Pavla Vorlíčka – super (člověče, děláš ještě něco mimo hraní? :-) ), hostující Vendy - bomba. Večer opravdu vrcholil trochu odkládaným vystoupením Nonstopu, pauza mezi výměnami kapel byla znatelně dlouhá, ale když ta mrcha technika si vzpomene a "zauzlujou se dráty"....... Moc mne mrzelo, a nejen mne, že jsme museli před půlnocí odejít. Ale objektivně dodám. Vím, že je to složité pro technika vyladit ozvučení, zvlášť když se střídají kapely. No nějak se s tím popral. Ale jednu zásadní připomínku si neodpustím. Velice mi vadilo, když Vojta Pánek, který má hlas jak zvon a uváděl začátek a též důvod pořádání celého večera, nebyl slyšet a tím se publikum neztišilo, což by se na chvíli slušelo, i když většina věděla, o co tento večer jde. Takže ještě jednou všem díky. Jen tak dál. Povedlo se a myslím, že byl spokojen i TEN, co na vás shlížel shůry.

bezva hraní

Jirka Doležel | 16.01.2014

Ahoj, zdravím vás a díky za bezvadné hraní minulý týden "U Neptuna". I když nebylo banjo. (Měl jsem cukání zajet pro banjistu Honzu "Bándyho" Nagy, kamaráda, kterého jistě znáte. Ale pak jsem si říkal, že by to třeba nebylo vhodné. Ale určitě by si rád zahrál. Sám si vyrobil krásné banjo.) Jinak jsem se velmi pobavil a "ruce - prsty mne svrběly". Doufám, že nebude vadit, když přijdu častěji, možná už zítra (23.1.). A vezmu s sebou třeba i pár známých. Pěkný, jde vám to. Dík. Jirka

Re: bezva hraní

Pavel Vorlíček | 16.01.2014

Jirka nám včera napsal do Napište nám, což přišlo na mail, pak zjistil, že to měl napsat do Knihy návštěv - tak jsem to tam dnes zkopíroval, ať i ostatní cuprumáci ví, že je zdraví. Jinak díky, jsme rádi, že se líbilo, a klidně choď častěji i se známými.

Re: Re: bezva hraní

Jirka | 16.01.2014

Dík, tak jsem si to představoval, že to provedeš. :-)

30 let Kynoutů

Jirka Franic | 18.11.2012

Chlapci a děvčata, přijďte s námi popít a zaskotačit na Kunratickou do Luny ke Kušmirakovi. Jste srdečně zvá

Re: 30 let Kynoutů

Pavel V. | 18.11.2012

Lehce doplňuji datum: sobota 24.11.2012 a čas: od 17 hod.

Pozdrav

Ivoš Č. | 25.09.2012

Díky Cuprumákům za hóódně pohodové hraní U Našeda, kterému jsem mohl býti přítomen a trochu nápomocen - ahóóój Ivoš Č.

Hezký a přehledný stránky

Franta S.+Eva F. | 20.04.2012

Přejeme kapele a všem příznivcům zdraví a pohodu.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek